Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
12:30
Perak FC
12:30
Kedah
Fransa - Ligue 1
22:00
Paris St. Germain
22:00
Le Havre
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
19:30
Chelsea Fc Women
19:30
FC Barcelona
İngiltere - Ulusal Lig
19:30
Barnet FC
19:30
Solihull Moors
İtalya - Serie D,G Grubu
16:00
Sassari Calcio Latte Dolce
16:00
Nf Ardea
Portekiz - Campeonato de Portugal
14:00
SC Lusitania
14:00
UD Santarem
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00
Dinamo St Petersburg
15:00
Zvezda St Petersburg
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
11:00
Dynamo Vladivostok
11:00
FC Strogino Moscow
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
16:00
Dundee United Wfc
16:00
Hamilton Academical WFC
ABD - ABD MLS
20:45
Austin FC
20:45
Los Angeles Galaxy
ABD - MLS Next Pro
04:00
Austin FC II
04:00
Los Angeles Galaxy II
ABD - NISA
00:00
Georgia Lions FC
00:00
Savannah Clovers FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
14:00
TSV Alemannia Aachen
14:00
Wuppertaler SV
Andorra - Premier Lig
21:30
CF Esperanca D Andorra
21:30
CE Carroi
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
16:00
Junge Wikinger Ried
16:00
Wolfsberger AC (A)
Avustralya - A-League, Kadınlar
08:00
Sydney FC
08:00
Central Coast Mariners
Avustralya - Queensland NPL
12:30
Moreton City Excelsior FC
12:30
Gold Coast Knights SC
Azerbaycan - Premier Lig
17:00
Sabah Masazir
17:00
Sabail FK
Brezilya - Brasilero Serie A
22:00
CR Vasco da Gama RJ
22:00
Criciuma EC SC
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
CF Atletas Do Tirol CE
22:00
Cariri CE
Brezilya - Maranhense
22:30
Maranhao MA
22:30
Moto Club MA
Brezilya - Roraimense
22:30
Atletico Roraima RR
22:30
Progresso RR
Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30
Lincoln Red Imps
20:30
Europa Point FC
Çekya - Divize D
11:15
MSK Breclav
11:15
FC Slovan Havlickuv Brod
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Shanghai Port FC
14:35
Shanghai Shenhua
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
17:00
Pepo Lappeenranta
17:00
Nurmijarven Jalkapalloseura
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
21:00
CSD Coban Imperial
21:00
Comunicaciones FC
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Southern District FC
10:00
Lee Man FC
İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00
Chelmsford City
17:00
Braintree Town FC
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:00
Scunthorpe United
17:00
Boston United FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
13:00
Burnley FC
13:00
Bristol City
İrlanda - Birinci Lig
21:30
Longford Town
21:30
Wexford FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14
19:30
U.d. Fuente de Cantos
19:30
CD Coria
İsviçre - Schweizer Kupası
21:30
FC Sion
21:30
FC Lugano
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
06:00
Ehime FC Ladies
06:00
Viamaterasu Miyazaki
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
Nea Salamina Famagusta
19:00
Ethnikos Achnas FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Cartagines
05:00
Perez Zeledon
Letonya - 1st Ligas
15:00
Jfk Ventspils
15:00
AFA Olaine
Litvanya - A Lyga
15:00
FC Dziugas Telsiai
15:00
FK Transinvest
Malta - Challange Ligi
15:00
Melita FC
15:00
Pieta Hotspurs FC
Norveç - 2. Lig Grup 1
15:00
Sotra SK
15:00
Jerv
Norveç - Eliteserien
19:00
Rosenborg BK
19:00
Bodoe/Glimt
Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:30
Sportivo Trinidense
4 : 0
Sol De America
Şili - Primera B
22:00
CD Santa Cruz
22:00
Antofagasta
Suriye - Premier Lig
16:00
Al-Jaish SC (Syr)
16:00
Taliya SC
Venezuela - Premier Lig
23:00
Deportivo La Guaira
23:00
UCV FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45
Panathinaikos
13:45
FC PAOK Thessaloniki